slide-1.jpg
01
Gru
W hotelu ****
Posted by Super User

   Poniedziałek może być szczęśliwym dniem – przekonali się o tym uczniowie klasy IV TŻG wraz z nauczycielami (Dorotą Kulig-Marcisz i Małgorzatą Ziębą), którzy 25 września – w ramach wycieczki zawodowej zwiedzili Hotel Prezydent ****i Hotel Czarny Potok**** w Krynicy-Zdrój.

   Dzięki życzliwości pracowników oprowadzających nas po obiekcie uczniowie zapoznali się z układem funkcjonalnym hoteli. Dowiedzieli się wiele o kategoryzacji obiektów hotelowych, obejrzeli  pokoje o różnych standardach, zapoznając się z wyposażeniem jednostek mieszkalnych czy SPA. Przyglądali się również pracy obiektu, restauracji hotelowej, która poleca dania kuchni polskiej oraz znane i lubiane dania z kuchni europejskiej. Ilość gwiazdek zobowiązuje, te zwiedzane na nie na pewno zasłużyły....

Galeria zdjęć >>>