slide-8.jpg
01
Gru
Gabriela Porębska Młodym Wolontariuszem Roku 2016
Posted by Super User

Podczas XI Powiatowego Forum Organizacji Pozarządowych wręczono nagrody finansowe dla wolontariuszy i społeczników Sądecczyzny. Tytuł Młodego Wolontariusza Roku 2016 został przyznany Gabrieli Porębskiej, tegorocznej absolwentce Technikum Leśnego, za bezinteresowne działania podejmowane na rzecz innych w ramach wolontariatu.

Gabrysia nie lubi afiszować się ani też chwalić swoimi działaniami, ale jej wrażliwość na potrzeby innych została zauważona i doceniona. Dużą część swojego wolnego czasu nasza leśniczka przeznaczała na pracę w wolontariacie stałym i akcyjnym, wypracowując w ten sposób blisko 300 godzin.

Oddanie, wielkie serce i  pomoc  lokalna to nie wszystkie zasługi wolontariuszki. Gabrysia ukończyła Technikum Leśne z wyróżnieniem. Swój czas wolny spędza nie  tylko na wspieraniu innych, lecz również inwestuje w siebie, zdobywając wysokie miejsca na konkursach i olimpiadach. Jednym z dokonań konkursowych jest uzyskanie indeksu na uczelnię. Gabrysia  korzysta z każdej możliwości dzielenia się swoimi zainteresowaniami z innymi.

Wszyscy jesteśmy dumni z naszej absolwentki, co potwierdzają także słowa dyrektora ZSP Grzegorza Skalskiego