slide-6.jpg
01
Gru
Nagrody dla najlepszych!
Posted by Super User

W środę - 8 listopada - Katarzyna Kurowska - uczennica  kl. IV  Technikum Ekonomicznego odebrała z rąk Barbary Nowak - Małopolskiego Kuratora Oświaty - Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

W środę - 8 listopada - Katarzyna Kurowska - uczennica  kl. IV  Technikum Ekonomicznego odebrała z rąk Barbary Nowak - Małopolskiego Kuratora Oświaty - Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Kasia otrzymała je po raz drugi. Zasługuje na nie nie tylko ze względu na najwyższe wyniki w nauce,  ale także za rozliczne talenty, którymi rozsławia naszą szkołę i Stary Sącz.  Uśmiechnięta - zaraża rówieśników optymizmem, wrażliwa na krzywdę innych - angażuje się w działalność charytatywną, koleżeńska - pociąga wszystkich wspaniałym przykładem, w dodatku rozśpiewana i roztańczona - pociąga młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy. Życzymy Kasi dalszych sukcesów.

 

Galeria zdjęć >>>