3.jpg
01
Gru
Przedsiębiorczość nie jest trudna
Posted by Super User

Nasi uczniowie z klas pierwszych i drugich technikum brali udział w wykładach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Organizatorem po raz dwudziesty był Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Nowym Sączu, który  15 listopada zorganizował „Dzień Przedsiębiorczości” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wykłady: „10 faktów, które nie wiesz o ZUS” prowadzone przez mgr Annę Mieczkowską i mgr Katarzynę Sus z ZUS o/Nowy Sącz  oraz  „Psychologia reklamy” wygłoszony przez nauczyciela akademickiego Tomasza Zacłonę były bardzo ciekawe i przystępne dla uczniów. Oparte były o prezentacje multimedialne, po których prelegenci odpowiadali na zadawane pytania. Była to interesująca i przystępna forma zapoznania się z historią i funkcjonowaniem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz wpływem i oddziaływaniem reklamy na człowieka.

 

Galeria zdjęć >>>